Alpine CDE-104BTi(DC Error)

Alpine CDE-104BTi(DC Error)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Molim vas pomoc hitno je neznam sta da radim uzeo sam od limara auto jucer jer ga je radio 4 dana doso sam kuci stavio plocicu od radia medutim samo mi bass radi a zvuka nikako nemam i stalno mi pise DC error ...Neznam sta su mogli raditi jer sam skino plocicu ako netko zna kako da rjesim problem neka pomaze ili su mozda izlazi crkli :(
 
Član
Evo sad procitah negdje,izgleda imas negdje zvucnik u spoju s masom,odnosno da je kabel na sasiji ili slicno...provjeri sve instalacije zvucnika...
 
Početnik
DJ_M4rko je napisao(la):
Kako si rjesio mozes mi reci da i ja pokusam ? Na sta tocno mislis

kupio bio cd player i to mi se desilo tj cim sam ga skopco,i mislio crkli izlazi i prodam ga i kupim drugi kad i na drugom isto,i ja krenem laganini od pocetka do kraja instalacije sfe fino kablove preslozim izoliram ucvrstim i sl i nema vise,znaci sve predji ponovo i gdje god treba izoliraj,ili zamijeni komad zice i sl,i obavezno ucvrsti kablove to je meni rijesilio problem a i tei ce 100000% ;)

edit:msm na instalaciju zvicnika i cd playera ;)
 
Član
Google is your friend:
"Displayed for all modes: DC Error - malfunction occurred as a result of the speaker cable shorting on the car chassis.
1) route the cable correctly, and set Power IC to power on.
2) If above solution does not work, consult nearest dealer.
 
Član
Hvala vam na pomoci rjesio sam problem... kada su montirali tapacirung zakacili kabal i precvikali ga...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top