alpine cda-9847r REMOTE

alpine cda-9847r REMOTE

gox

Član
kupio sam alpine cda-9847r i krenuo da ga skopcam kad nema uopste plave zice remote e sad jel moguce da je nikako nema fabricki ili je iscuupana sta da radim ?
 
trebala bi biti plava sa bjelim, ako je nema samo ti ostaje solucija ili da rastavis i nadjes gdje je bila zalemljena, ili da napravis prekidac novi pa da pojacalo palis rucno.......

sto se tice prekidaca, nadjes negdje 12v naprijed, tipa kontakt, dovedes na prekidac, sa prekidaca na remote zicu sto imas, i to je to ;)
 
Član
Fabricki mora biti, nadji na internetu upustvo za taj player pa pogledaj kao sto zen3dom rece standardno je zivca za remote plavo bijele boje

A ak ces ici preko prekidaca mozes spojiti i na zicu koja dovedi + za napajanje playera najblize ti je ;)
 

gox

Član
nebi isao preko tog prekidaca ima ona narandzasta sa stopicom ona nesluzi za nista bitno ja mislim pa cu pokusati naci na netu gdje u dzek ide plavo bijela pa tu narandzastu iscupati pa ubaciti u njeno mjesto valja li ova ideja?
 

gox

Član
hvala vam na pomoci ;) rijesio sam problem pise na playeru u koje mjesto ide remote zica e tu sam gurno komad zice valjda ce raditi :)


MOZE LOCK OVDJE :icon_biggrin:
 
Top