alfa 156 tuning

alfa 156 tuning

Član
zanima me kako da uradim svoju alfu 156 mislim na karambolke pragove itd. ajd dajte sliku ili samo recite...
 

Prilozi

  • (00)slika-52913-2010-02-1266040847-velika.JPG
    (00)slika-52913-2010-02-1266040847-velika.JPG
    51,3 KB · Pregleda: 27
Legend
druze ovdje je garaza gdje se predstavlja svoje vozilo i napise sto je moguce vise podataka
a sta se tice tuninga,ja bi tu isao na GTA stil,jedino joj to i stoji,nije ona za nekih pretjeranih plastika...
 
Član
Alfa je lijepa takva kakva jeste samo dobre felge joj stavi 17 ili 18 '' malo spustit evenetualno zatamnit i to je to ;)

Mani se plastike i gluposti :icon_smile: Ako hoces mijenjat karambolke neka ti neko uradi onakve kao na alfi 156 GTV ;)

Kad si vec otvorio temu u garazi napisi jos nesto o autu,god,motor .a novu temu mozes napravit u dijelu foruma za exterijer sto se tice vanjskog izgleda pa vidi sta ce ti drugi reci :cool:
 
Član
Ma ljudi sta samo kritikujete covjeka...
Evo buraz jedan prijedlog
http://www.cuoresportivo.ch/alfas/156/614x460/156-d-tuning1.JPG
 
Član
marsiglio-car-alfa-156-text_3.jpg


marsiglio-car-alfa-156-text_2.jpg


marsiglio-car-alfa-156-text_1.jpg
 
Član
eee nesto od ovog ce bit a alfa je 1,9 jtd 115 konja samo ce doc za koji dan cip za jos 35 konja i to ce bit to ondaide vanjski pa unutrasnji stajling

hudler drug e ovo se trazi ovakva ce definitivno da bude

i jos jedno pitanje znal neko imal u tz ko da nikluje felge. volio bi uradit lijepo ove originalne na alfi.
 
Član
Nemoj niklovat, nego kromiraj, ili hromiraj kako god.

Krom je ono sjajno ko ogledalo, a nikl nije bas takav.

A pogledaj slike sto sam ja postavio, sta fali felgama ?
 
Član
pa ne znam kako bi na mojoj alfi stojala neka druga boja felgi dok se ne kupe nove, a znali neko imal da to ko radi ovdje u tz da kromira????????????
 
Član
Ne znam, al se moze naci i nece bit jeftino, a pored sto nije jeftino kod nas tesko da ce to neko uradit kvalitetno, pa ti fino za te pare sto mislis ulozit u tockove uzmi prodaj svoje i dodaj te pa kupi neke dobre.

A ako mene pitas na tvojoj alfi ce bolje sjest neke dobre felge, nego kromirane te fabricke. recimo ove gore sa slike, pa nek su i sive boje ce da stoje 10 puta bolje nego kromirane te tvoje.

Kromiranje nemoj ocekivati ispod 100 KM po felgi sto ti se ne isplati nikako.

Ali dobro to ti je moje misljenje, postavio sam ti slike savrseno sredjene alfe, pa ti odluci tvoja je alfa i tvoje su pare :)
 
Član
pa dobro ne znam kako bi izgledalo al et nasao sam nesto stavit cu slike pa vidite..
 
Top