------------------

------------------

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
RE: Od pocetka do kraja Skoda felicia VEKO

bit ce ovo extra kad se uklopi,svaki dan je gledam kod alena u mahali :cool:
 
RE: Od pocetka do kraja Skoda felicia VEKO

vidio sam je u nedelju i odma mi se svidilo kako se radi na njoj...massiv respect druze veko...
 
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

oj vidim je i ja svakki dan, u srcu me zaboli kad vidim ono, one obrve izvucene mi se nikako ne svidjaju, ne znam sta ce dalje da se radi al ako onako ostane da obrve strse stvarno ce bit uzasno... al eto nkom se i to svidja... sve je za 10 samo me obrve zbunjuju
 
Član
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

HFintegrale je napisao(la):
oj vidim je i ja svakki dan, u srcu me zaboli kad vidim ono, one obrve izvucene mi se nikako ne svidjaju, ne znam sta ce dalje da se radi al ako onako ostane da obrve strse stvarno ce bit uzasno... al eto nkom se i to svidja... sve je za 10 samo me obrve zbunjuju

Potpis kao kuća.I ja je vidim svaki dan u mahali.Šta je ono pobogu???:icon_confused::icon_confused:
 
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

ZELA GTI je napisao(la):
HFintegrale je napisao(la):
oj vidim je i ja svakki dan, u srcu me zaboli kad vidim ono, one obrve izvucene mi se nikako ne svidjaju, ne znam sta ce dalje da se radi al ako onako ostane da obrve strse stvarno ce bit uzasno... al eto nkom se i to svidja... sve je za 10 samo me obrve zbunjuju

Potpis kao kuća.I ja je vidim svaki dan u mahali.Šta je ono pobogu???:icon_confused::icon_confused:

ne znam brate mozda dok se uklope branici ispadne dobro, al onako mi uzasno izgleda, svracao sam kod alena al nisam ga pitao sta ce radit na njoj... sutra cu muhajem :icon_smile:
 
Član
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

kad se zavrsi body kit sve ce vam biti jasno....odprilike kako izgleda
pozzz
 
Član
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

za ovaj projekat respect sav moguci,necu davat nikakve komentare dok ne vidim zavrseno auto,mogu samo da kazem svaka cast momci;););)
 
Član
RE: Od pocetka do kraja Veko Skoda felicia

samo se oduzio ovaj projekat ;) nadam se da ce veko to privest kraju uskoro !
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top