22.8. juzna magistrala tuzla, vozio u suprotnom smjeru.

22.8. juzna magistrala tuzla, vozio u suprotnom smjeru.

Član
evo video sa youtuba sto je neki posmatrac sa balkona napravio, a sutra najdalje cu i ja podic klip sto sam snimio skoro cijelom duzinom magistrale.

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=g6wK0BweQl0[/video]
 
Član
Pa dobro, možda je čovjek iz GB, šta je sad tu strašno toliko?:D

Ima i većih budala od ovoga.
 
Član
ovaj je iz si sela skreno pravo u lijevu traku (ispred mene bio) i ja odma upalim kameru i snimim sve, covjek je stariji, frisko iz kafane, torba pjan i tak to ... zaustavila ga je policija koja se nalazila malo nize (kod omv pumpe) :cool:
 
Član
eddo je napisao(la):
ovaj je iz si sela skreno pravo u lijevu traku (ispred mene bio) i ja odma upalim kameru i snimim sve, covjek je stariji, frisko iz kafane, torba pjan i tak to ... zaustavila ga je policija koja se nalazila malo nize (kod omv pumpe) :cool:

A šta su ga koji ***** zaustavljali kad je jedva i ovako potrefio put:icon_question:
Kako li se jadan kasnije snašao do kuće:icon_question:
 
Član
OggyBoy je napisao(la):
eddo je napisao(la):
ovaj je iz si sela skreno pravo u lijevu traku (ispred mene bio) i ja odma upalim kameru i snimim sve, covjek je stariji, frisko iz kafane, torba pjan i tak to ... zaustavila ga je policija koja se nalazila malo nize (kod omv pumpe) :cool:

A šta su ga koji ku*ac zaustavljali kad je jedva i ovako potrefio put:icon_question:
Kako li se jadan kasnije snašao do kuće:icon_question:

druze nemoj me pogresno shvatit al meni ovaj cojk nimalo nije jadan prvo to a drugo ne znam jesul ga policajci pustili da vozi do kuce a ako jesu onda su stvarno kreteni nevidjeni!!! ovaj jadni cojk je vrlo lako mogo napravit sam takav udes il jos gore kostat nekog zivota tak da ... najgore je sto ovakvi ljudi (okorjele matore pjandure) povazdan govore kako omladina ne valja i kako omladina pravi probleme a sebe i svoja sranja ne vide (tj. cinjenica da oni daju ideje toj omladini) ...
 
Član
Ma kako neće biti jadan, pa znaš li ti koliko se teško u svom autu odvesti do kuće ako si p'jan, a da ne pričamo kad si mortus p'jan:icon_question:

Nije njemu očigledno problem voziti, najveći mu je problem bio pogoditi svoj auto, pa na svu tu muku još policija treba da ga pegla. Pa jadan čovjek se sigurno toliko zbunio da više nije znao je li poš'o ili doš'o.:icon_sad:

Stop policijskoj torturi nad pijanim vozačima!!!:icon_mad:
 
Član
mogo je isto tako mortus pjan ujutru se probudit u bolnici pa od te iste policije saznat kako je zaspo za volanom i ubio nekog. tad bi ti, vjerujem, jos jadniji bio ;)
 
Član
ja redovno kod zicompa srecem ove sto voze kontra smjerom, toliko cessto da se zapitam da nije do mene hehe
 
Član
evo i moj amaterski video snimak :D

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-8wMA84_5kk[/video]
 
Top