1200BHP Subaru impreza by 011 Racing team!

1200BHP Subaru impreza by 011 Racing team!

Član
Koliko je poznato, prva Impreza u Evropi ako ne i u svetu sa 6 cyl makinom je sa nasih prostora! 3.0 6cyl boxer EZ30 twin turbo treba u kombinaciji sa nitro nadpunjenjem da isporuci blizu 1200 KS!!! "Masni" detalji su za sada tajna, ali ono sto je navedeno je da je auto sa vozacem + wet weight ispod 1200Kg!!!

Auto je skroz ozbiljan, kao i vlasnik te ce voziti 402m najverovatnije u Madjarskoj. Ima najava da ce prisustvovati na nekoj od buducih trka u Osijeku radi postavljanja novog brzinskog rekorda!

Evo i zanimljivog klipa posvecenog pravljenju ovog monstruma!

Uzivajte! :cool:

[video=youtube]http://www.youtube.com/watch?v=i6nKQ1nmz3c[/video]
 
Član
o11 team crazy likovi
imaju vec dosta strojeva slozenih iza sebe :) pug 206 turbo , e30 M3 aero , e36 V8 drift bitch a sad i ova šubara .. jojjj
 
Član
upravo citam na drugom forumu o ovom autu...stvarno brutalaa...bilo je :icon_eek: kad sam procitao prvi put...

ev i neka slika posto ovde nema...:cool:

ODBmA-0d6d-resize.jpg


dosCi-0d6d-resize.jpg


2v17rmc.jpg


f3wxw.jpg


t8t69z.jpg


dUC0i-0d6d-resize.jpg
 
Član
I to ne bilo kakva Impreza, prokletnici su razvalili kultnu 22B :icon_eek: da čovjek ne povjeruje pa jesu li baš morali odabrati ovaj model :icon_sad:

Jesu li oni negdje mjerili ovu Imprezu pa znaju da ima 1200 hp ili?
 
Početnik
GocaS6 je napisao(la):
I to ne bilo kakva Impreza, prokletnici su razvalili kultnu 22B :icon_eek: da čovjek ne povjeruje pa jesu li baš morali odabrati ovaj model :icon_sad:

Jesu li oni negdje mjerili ovu Imprezu pa znaju da ima 1200 hp ili?

ma jbg opet je sreca sto nije sa dvoja vrata..a opet nezz kako im nije zao unistit,zbog hira nekog...a cini mi se da je motor sklopljen u ENGLAND pa su oni vjerovatno mjerili
 
Član
Zar 22B nema dvoje vrata??

A s obzirom ko je slagao auto, ne sumnjam da ce biti zvijer. Valjda i dodje u Osijek kako kazu, da je vidimo kad...
 
Početnik
pa da i ja to mislim da je 22B verzija sa dvoja vrata...ali nisam bio bas 100%siguran...
 
Član
Ne znam po cemu Goca zakljuci da je 22B, mozda i jeste, vidjet cemo sta ce reci.

Ja koliko znam, 22B bila sa 2 vrata, ovo mi izgleda ko obicna Impreza GT sa nekim body kitom.
 
Top